Dverové výplne PERITO

perito-logo

 

Dverové výplne PERITO sérií Vizual, Elegance a Premium sú vyrobené s povrchovými doskami z materiálu HPL. Lisovaná syntetická živica, ktorá je základom pre výrobu tohto materiálu, prepožičiava doskám HPL vynikajúce vlastnosti, predovšetkým minimálnu tepelnú rozpínavosť.

Dverové výplne sú preto tvarovo stále a ich životnosť je mnohonásobne dlhšia, ako pri plastových výplniach. Pri voľbe dekoru imitácie dreva dôrazne odporúčame zvoliť výplň zo série HPL, investícia do kvality sa zaručene vyplatí!

Jadrá dverových výplní sú z lepených sendvičov, ktorých základ tvorí extrudovaný polystyrén. V prípade potreby je možné zvoliť rôzne výstuhy jadra v podobe hliníkových alebo drevovláknitých dosiek. Presklenie dverových výplní sa vykonáva ditermickými sklami, s možnosťou voľby skiel s ornamentom alebo vitráží v kombinácii s tepelno-izolačnými alebo protinárazovými sklami.


PREMIUM

Zapojte vlastnú fantáziu a vytvorte si svoje dvere z nekonečnej rady farieb a presklenia z ponuky série PREMIUM:

ELEGANCE

Vďaka prvkom z ušľachtilej nerezovej oceli získavajú dvere úplne osobitý charakter. Elegantné a štýlové nadčasové dizajny:


VIZUAL

Dverové výplne v tejto typovej sérii sú vyrobené z preskleného sendviča bez ozdobných rámčekov. Jednoduché a čisté línie sú zárukou úspechu.


TECHNIC

Základná ponuka plastových vchodových dverí s širokým radom modelov, charakterizovaným geometricky tvarovanými rámčekami. V tomto rade vchodových dverí je najbežnejšie biele prevedenie.


CLASSIC

Séria Classic je najpredávanejším radom plastových vchodových dverí a patrí medzi najobľúbenejšie. Výberom niektorého z modelov týchto dverí nadobudne vstupný priestor do vášho domu tradičný dizajn.


ENTRY

Každý ocení použitie vysoko kvalitných materiálov v symbióze s jedinečným dizajnom prekrytia krídla dverí. Optimálne technologické riešenie pre plastové vchodové dvere, ktoré zaujmú originálnym vzhľadom.perito_budovaSpoločnosť PERITO s.r.o. vyrába dverové výplne už od roku 1999. Po celú dobu svojho pôsobenia ponúka rozsiahly sortiment tvarov a typov moderných a kvalitných dverových výplní z prvotriednych materiálov.


Nová hala firmy PERITO v Dobšicích u Znojma

perito_isoSpoločnosť PERITO s.r.o.je certifikovaná podľa normy ČSN EN ISO 9001:2001.