Akcia: Rozhodnite sa pre montáž s garanciou kvality.tremco

Ak si počas akcie objednáte k oknám montáž na pásky Illmod Trio, získavate od spoločnosti RAKY stav, okrem špeciálnej zľavy až do výšky 500,- €,  ako bonus v cene montáže aj kontrolu nielen namontovaných okien, ale celej stavby termovíziou. A 10-ročnú garanciu na plnú funkčnosť prípojných škár. To je dostatočná záruka, že našej technológii veríme a termovíznou kontrolou chceme zákazníkom dokázať, že to myslíme naozaj vážne. Kvalitu nielen chceme, ale aj môžeme garantovať.

Akcia sa vzťahuje na okná objednané na novostavby s montážou na komprimované pásky Illmod Trio od spoločnosti RAKY stav s.r.o. do 31.12.2017. Podmienkou je úhrada zálohovej platby vo výške 70% z celkovej ceny diela a doplatkom do troch dní od odovzdania diela. Stavba bude pripravená na termovízne meranie maximálne do 18 mesiacov od ukončenia montáže okien. Podmienky potrebné na zrealizovanie merania – vykúrená stavba s interiérovou teplotou 21° C a exteriérovou teplotou v ideálnom prípade pod bodom mrazu.

Podmienky akcie:

1/ Podpísaná zmluva o dielo od 07.11.2017 do 31.12.2017

2/ Zaplatená zálohová platba v termíne od 07.11.2017 do 31.12.2017

3/ Akcia sa týka novostavieb alebo stavieb , ktoré budú mať v čase realizácie pripravené stavebné otvory umožňujúce montáž pomocou akciových komprimačných pások ILLMOD TRIO 66/8-15 ( prípojná špára 10 mm )

V prípade , že stavebné otvory prekračujú uvedenú toleranciu prípojnej špáry, je možná zvýhodnená alternatíva pásky 66/10-20 ( prípojná špára 20 mm )

Ak zákazník nepripraví otvory k montáži podľa zmluvne dohodnutých podmienok, bude montáž účtovaná podľa štandardného cenníka spoločnosti RAKY stav, s.r.o.

Pri montáži okien používame špičkové certifikované materiály Illmod Trio od renomovaného výrobcu TREMCO Illbruck. Montážna páska je komprimovaná a po aplikácii na rám napučnieva, až kým nevyplní otvor medzi oknom a stenou. Páska je flexibilná a dokáže pracovať spolu s oknom. Okná sa montujú bez použitia PUR peny.

Prvé montáže s použitím komprimovanej pásky Illmod Trio naša spoločnosť realizovala už v roku 2008, z čoho pramenia aj skúsenosti našich zamestnancov. V roku 2016 sme ako jedna z prvých okenárskych firiem na Slovensku získali licenciu od Technického a skúšobného ústavu stavebného (TSÚS) na realizáciu montáže okien a dverí.

Podmienkou získania tejto licencie boli školenia, ktoré naši firemní zamestnanci absolvovali pod vedením zástupcov REHAU, TREMCO a TSÚS. Náročnosť splnenia podmienok na udelenie licencie dokumentuje aj kontrolný program TSÚS. Jeho inšpektori prídu minimálne 2x do roka skontrolovať na stavby, kde montáž okien realizujeme, či dodržiavame montážne postupy predpísané normou uvedenou v licencii.

Ak sa chystáte zatepľovať rodinný dom a chcete požiadať o príspevok na zateplenie Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR, určite sa vám zíde informácia, že podľa podmienok ministerstva na udelenie príspevku musí mať realizátor montáže okien na túto činnosť licenciu od TSÚS. A takú my už máme…

 


Akcia: Nedajte sa dobehnúť lacnými oknami! Nové špičkové okná Rehau Synego teraz v cene štandardných.
2097.indd

Často sa stáva, že plastové okná, ktoré si zákazník kúpil za zdanlivo výhodnú cenu, po čase strácajú svoje úžitkové vlastnosti. Hovoríme o časovom horizonte piatich rokov, počas ktorých sa začínajú prejavovať nedostatky okien vyrobených z menej kvalitných materiálov. V súčasnej dobe sme svedkami rozsiahlej výmeny nedávno kúpených okien za nové, pretože tie staré sú napríklad skrížené, opotrebované, čo spôsobuje ich netesnosť a tepelné straty.
Ideálnym riešením sú nové 7-komorové plastové okná SYNEGO Rehau. V porovnaní s inými súčasnými štandardnými oknami SYNEGO s energetickou triedou A1 ponúka až o 50 % lepšiu tepelnú izoláciu. Citeľne sa tým znižujú náklady na vykurovanie. Okná SYNEGO navyše spĺňajú podmienky zvýšených nárokov na teplotechniku novostavieb, ktoré naša legislatíva stanovuje v smernici z 1.1.2016. V uvádzacej akcii ich teraz v Rakystave môžete kúpiť v cene štandardného 5-komorového okna.

Až 22-krát menej hluku

Prieskumy dokazujú, že pravidelná zátaž organizmu dopravným hlukom vedie k podstatne vyššiemu riziku ochorenia srdca a krvného obehu. Takže ak bývate pri frekventovanej ceste, alebo vás ruší sused svojou kosačkou pri kosení trávnika, okná SYNEGO so zvýšenou zvukotesnosťou eliminujú hluk a zabezpečia vám pokoj a ticho.
Okrem toho disponujú takými bezpečnostnými prvkami, ktoré spoľahlivo váš domov ochránia pred zlodejmi.

Vždy žiarivé

Vďaka povrchovej úprave High Definition Finishing (HDF) majú okná SYNEGO podstatne hladšie povrchy, na ktorých sa špina udrží len veľmi ťažko. Ostanú tak nielen dlhšie čisté, ale oveľa ľahšie sa čistia.
Na výber je 220 farieb dekorov od žiarivej bielej cez teplé dekory dreva so štruktúrovanými povrchmi až po trendové univerzálne farby.
Ak sa s rozhodnutím o kúpe nových okien obrátite na Rakystav, získate nielen optimálne riešenie, ale aj spoľahlivého partnera, ktorý z titulu rodinného podniku už tradične pri výrobe okien a ich montáži uprednostňuje kvalitu a zodpovednosť.


Akcia: K oknám teraz ponúkame montáž na pásky i3 v cene štandardnej montáže na penu a s 10-ročnou zárukou.tremco

Akcia sa vzťahuje na okná objednané na novostavby s montážou od spoločnosti RAKY stav s.r.o. v čase od 14.03.2016 do 30.04.2016. Podmienkou je úhrada zálohovej platby vo výške 80% z celkovej ceny diela a doplatkom do troch dní od odovzdania diela.


Akcia: TERMOVÍZIA ZDARMA

Nech už sa chystáte vymeniť okná alebo staviate nový dom, vždy dbajte na to, aby montáž nových okien prebehla kvalitne. V opačnom prípade vám hrozí postupné prenikanie vlhkosti do budovy, vznik plesní, únik tepla a s ním spojené zvýšenie finančných nákladov na vykurovanie.

Objednajte si u nás nové plastové okná na váš dom, či byt a my vám ich kvalitu dokážeme. Okná montujú naši vlastní dlhoroční zamestnanci, ktorí prešli školeniami a majú certifikát montáže na tesniaci systém illbruck i3. Profesionálne dbajú na dodržiavanie technológie správneho osadzovania okien. Po montáži okien vykonáme termovíziu, ktorá jasne preukáže nielen kvalitu okien a správnosť montáže, ale aj kvalitu izolačných vlastností budovy.

PODMIENKY AKCIE “ TERMOVÍZIA ZDARMA“

Trvanie akcie: od 9.11. do 30.11.2015

Montáž na pásky ILLMOD TRIO

Zákazník, ktorý v danom čase uzatvorí a podpíše zmluvu o dielo s požadovaním typom montáže na pásky ILLMOD TRIO.

Realizácia, osadenie okien:  január – marec 2016.

Príprava stavby zákazníkom na meranie termovíziou max.18 mesiacov od osadenia okien na stavbe.

Tipy a pokyny na údržbu plastových okien a dverí nájdete tu.


 

Rodinný športový deň 2015

P8210307Súťažili sme na 3. ročníku firemného športového dňa

Keďže celý rok pracujeme o 106, jeden deň v roku si dávame deň, kedy športujeme a zabávame sa o 106. Pozveme ženy, deti, mamy a strávime bezstarostný deň plný hier, gulášu a pečených klobás.
Hlavnou témou nášho Rodinného športového dňa je futbal a tak ako každoročne, aj teraz sa  v priateľskom matchi stretli mužstvá Výroby a montážnikov s Predajcami.
Po futbalovej dráme nasledovali atrakcie ako napríklad vozenie na motokárach, zásah hasičov, či ukážka výstroje a výzbroje policajtov. No a samozrejme nechýbali zábavky pre deti. Zábava ako obyčajne kypela z hrnca. Už teraz sa tešíme, že sa na budúci rok stretneme  znova.

Športový deň môžete vidieť v našej fotogalérii.

 


 

Úspešný štart do roku 2015

Rok 2015 sme odštartovali akciou na bezplatné premazanie a kontrolu okien, ktorá sa skončila len nedávno. Zamestnanci firmy RAKYstav navštívili okolo 135 zákazníkov. V spätnej väzbe sme mali možnosť dozvedieť sa, ako sa ľudia starajú o okná, ako aj o priebehu výstavby rodinných domov.

Skúsenosti v rámci tejto akcie hodnotíme veľmi pozitívne. Mnoho ľudí bralo informácie ohľadom starostlivosti o okná seriózne a vážne. V niektorých prípadoch sme však museli zákazníkov upozorniť a znova im pripomenúť, ako sa o okná starať aby sa zachovala ich plná funkčnosť počas celej ich životnosti. Ako príklad môžeme uviesť novostavby, v ktorých sa nachádzalo veľké množstvo štrku a to môže spôsobiť znehodnotenie kovania. Tieto situácie potom vedú k reklamáciám. Servis bezplatného premazania a kontroly okien však viedol práve k tomu, aby sa ľudia takýmto problémom do budúcnosti vyhli.


Čo priniesol rok 2014 v Rakystave?

Keď sa stavebníctvo alebo aj iné odvetvie zmieta v neistote, mnoho firiem sa snaží v prvom rade eliminovať úpadok. Máloktorá z firiem si dovolí pod vplyvom nepriaznivých podmienok klásť ambiciózne plány vedúce k jej profesionálnemu rastu. Pre sektor výroby okien to platí dvojnásobne.

Ak sa z pohľadu firmy Rakystav obzrieme späť za uplynulým rokom 2014, môžeme s potešením konštatovať, že išlo vôbec o najúspešnejší rok v celej jej histórii. V rámci obchodovania, výroby, či montáže môžeme hovoriť o rekordných číslach (samozrejme v tom pozitívnom zmysle slova).

Čo alebo kto za týmto úspechom stojí?

Za všetkým je samotná koncepcia práce vo firme Rakystav. Celá sieť je vybudovaná nie na živnostníkoch, ale na vlastných zamestnancoch, ktorí sa pravidelným absolvovaním rôznych školení vždy viac a viac zdokonaľujú. Úspech našej firmy vidíme aj v neustálej komunikácii s obchodnými zástupcami.

Firma Rakystav sa už niekoľko rokov snaží poskytnúť svojim zákazníkom len tie najlepšie služby. A keďže sme si vo firme vedomí, toho ako citlivo ľudia vnímajú pomer kvality vzhľadom k cene, presne týmto ich potrebám prispôsobujeme našu výrobu, predaj a montáž. Dbáme na kvalitu.

Ak by sme mali zhodnotiť rok 2014 oproti roku 2013 v percentách, hovoríme tu o prosperite 15%, čo je vynikajúci výsledok. Mimoriadne úspešným artiklom z nášho portfólia sa v roku 2014 stali garážové brány, o ktoré prejavovali naši zákazníci veľký záujem. Aby sme dokázali, ako veľmi nám záleží na maximálnej spokojnosti zákazníkov, snažili sme sa im vyhovieť v najväčšej možnej miere. O ďalších novinkách, ktoré pripravujeme v roku 2015, vás budeme priebežne informovať.

Zmena na poste konateľa vo firme Rakystav

História tejto pomerne veľkej spoločnosti sa začala písať už v roku 2002. V tom čase len malá dielňa sa postupom času a usilovnou prácou stala tým, čím je dnes. Firma sa okrem iného môže pochváliť skúsenými ľuďmi, ktorí na svojich postoch vykonávajú prácu so zárukou kvality. Na svojich pozíciách sú zabehnutí a bez problémov dokážu reagovať na jednotlivé požiadavky našich zákazníkov.  Aj tento fakt viedol majiteľa firmy Rakystav, Mareka Rakoša k tomu, aby prijal ponuku a kandidoval na starostu obce Raslavice. Svojím volebným programom ako aj životnými skúsenosťami sa mu podarilo zaujať občanov Raslavíc natoľko, že voľby vyhral. Aby si však naplno mohol plniť povinnosti starostu a rovnako, aby firma Rakystav naďalej prosperovala a ponúkala v rámci svojich služieb len to najlepšie, nastala zmena na poste konateľa vo firme. Tejto funkcie sa ujal Mgr. Marián Rakoš, ktorý v spoločnosti pôsobí už od roku  2008. Podľa jeho slov, chce určite pokračovať v nastúpenom trende a rozvíjať firmu, čo sa týka kvality ale aj množstva produkcie. Tak ako každý rok, aj v roku 2015 firma Rakystav nemyslí len na to ako zaujať nových zákazníkov ale aj na udržanie spokojnosti tých, ktorí už služby spoločnosti Rakystav využili a preto okrem iného ponúka aj bezplatný servis.


 

Akcia: bezplatné premazanie a kontrola okien.

akcia_upútavka

Skúsenosti z minuloročnej akcie bezplatného servisu okien dokázali, že je o túto službu zo strany zákazníkov veľký záujem a preto sme sa rozhodli v tom pokračovať aj v roku 2015. Manuál k tomu čo robiť, čo nerobiť, ako ošetrovať dostanú naši zákazníci u konkrétneho obchodného zástupcu a pri objednávke našich služieb.

Naše plastové okná a dvere vynikajú tepelno-izolačnými vlastnosťami a kvalitou prevedenia. Tak ako každá vec, ktorá má dlho a spoľahlivo slúžiť, zaslúžia si pravidelnú údržbu. Každý rok na nich treba premazať kovanie a tesnenia.

Cieľom našej akcie je upozorniť užívateľov našich plastových okien a dverí na význam a potrebu ich ošetrovania, ktoré zabezpečuje ich správnu funkciu a predlžuje životnosť.

V rámci tejto akcie naši pracovníci oslovia zákazníkov, ktorých v dohodnutom termíne navštívia a osobne im predvedú, ako je potrebné udržiavať dôležité konštrukčné súčasti plastových okien a dverí. Náš pracovník okná alebo dvere bezplatne vizuálne skontroluje, premaže kovania i tesnenia a v prípade potreby nastaví prítlak. Podmienkou však je, aby funkčné časti okien a dverí (tesnenia a kovania) boli vopred zbavené nečistôt a umyté.

Táto akcia platí pre zákazníkov, ktorí:

1) si kúpili plastové okná alebo dvere od firmy RAKY stav, s.r.o a sú ešte v záručnej dobe

2) majú predmetné plastové okná alebo dvere v obývaných stavbách (objektoch) a ich montáž realizovala firma RAKY stav, s.r.o.

3) faktúru za nákup týchto plastových okien alebo dverí zaplatili v termíne splatnosti.

RAKY stav, s.r.o. si vyhradzuje právo výberu zákazníkov a termínov vzhľadom k optimalizácii trás a časovej vyťaženosti servisných pracovníkov v jednotlivých obchodných zastúpeniach. V prípade väčšieho množstva okien u jedného zákazníka má pracovník firmy RAKY stav, s.r.o. právo prispôsobiť si množstvo okien a dverí, ktoré bude kontrolovať a premazávať, svojmu dennému časovému harmonogramu.

Akcia platí do 1.4.2015

Tipy a pokyny na údržbu plastových okien a dverí nájdete tu.


Fašiangový ples Raslavice 2015

P1178105Od Polemicu sme sa naučili nové tance

Kultúrny dom v Raslaviciach sa 16. januára jagal slávnostnými róbami, čerstvými účesmi a holywoodskými mejkapmi. 🙂 Na fašiangový ples sme sa prišli zabaviť nielen s kolegami, ale aj s našimi najdôležitejšími obchodnými partnermi. Dve hudobné skupiny sľubovali výbornú zábavu, tak sme čakali čo bude.

A bolo toho veru dosť. Po úvodnom prípitku začala hrať Ľudová hudba Stana Baláža a tanečný parket bol razom zaplnený. Po skvelej večeri nastúpila ska kapela Polemic. Starosta obce pri uvedení programu nezabudol uviesť, že Polemic prišiel do Raslavíc bez troch švárnych dievčin, ktoré boli na plagáte. A to preto, lebo načo by nosili drevo do lesa. A hneď vyzval publikum, aby na pódium vyslalo tri nezadané rovnako švárne zástupkyne, ktoré by „plagátovú“ dieru zaplátali. Nebol žiadny problém…

Zábava dostala 1000 otáčok navyše a začala riadna ska zábava. Členovia kapely ešte ukázali ako sa na takú muziku má tancovať a sála kultúrneho domu akoby ožila účinkujúcimi súťaže Raslavice majú talent. 🙂 Rytmicky kývať rukami do rôznych strán a pritom zakopávať alebo predkopávať nohami dokázal každý, kto mal čo len trochu „premazané“ kĺby.

Ani Ľudová hudba Stana Baláža sa nedala zahanbiť. Svoje skvelé interpretačné umenie predviedla nielen pri prednese ľudovej hudby, ale zahrala aj skladby, ktoré zneli ako z tridsiatych rokov. Pri troche fantázie by sa dalo povedať, že v niektorých momentoch to znelo akoby človek počúval promenádny orchester na Titanicu… Zábava trvala do rána. A nikto sa nepotopil. Lebo voda žblnkala len vo fľašiach od minerálky… 🙂

Vrcholom programu bola tombola, ktorej hlavnou výhrou bol Mercedes Benz triedy C na víkend od spoločnosti Motor-Car Prešov.

Skvelú náladu Fašiangového plesu môžete vidieť v našej fotogalérii.


Rodinný športový deň 2014

P82263142. ročník firemného športového dňa dopadol na jednotku

Druhý augustový piatok sme si dali pohov a bežný pracovný týždeň sme zakončili družným rodinným športovo-kultúrnym podujatím. Podobne ako minulého roku pozvaní boli aj naši rodinní príslušníci, aby sme sa im poďakovali za trpezlivosť a porozumenie, ktoré nám veľmi pomáha v práci.

Na úvod Športového dňa sme si zahrali futbal, ktorý skončil takým vysokým skóre, že by sa za neho nemuselo hanbiť ani Nemecko, keď hrá proti Brazílii. 🙂 Ovoňali sme aj trochu spáleného benzínu z motokár, ochutnali skvelý guláš, deti sa zabavili pri hrách, ktoré pre nich pripravili pani učiteľky z materskej škôlky, preťahovali sme lano (až sme ho roztrhli) a obdivovali sme dokonalý výcvik psov z bardejovského kynologického klubu.

Keďže sme ľudia veľmi veselí, skvelá nálada a zábava pokračovala až do večera. Tešíme sa na budúci rok.

Športový deň môžete vidieť v našej fotogalérii.


Športový deň 2013: spomienky na uplynulé leto

P8091325aRakystav družne pracuje, aj sa zabáva

Rodinný podnik je založený na princípe zodpovednosti a spolupatričnosti. Oba princípy sa však musia cieľavedome vytvárať a podporovať. Keďže väčšina, čo v Rakystave pracujeme sa dlho poznáme, sme veľmi družná partia. Radi sa zabávame, no pritom nezabúdame na svojich blízkych. Športový deň, ktorý sme si sami zorganizovali, bol výrazom vďaky pre našich rodinných príslušníkov. Za trpezlivosť a podporu, ktorú nám preukazujú, zatiaľ čo my sa môžeme venovať našej práci.

Počas augustového Športového dňa sme si zahrali futbal, deti sa zabavili pri hrách, ktoré pre nich pripravili pani učiteľky z materskej škôlky, navarili sme si guláš a zabavili sme sa pri ľudovej hudbe.

Atmosféru nášho Športového dňa môžete vidieť vo fotogalérii.


Je slovenský výrobca ešte in?

na web2Článok o postavení domácich producentov z prílohy Nového Času Made in Slovakia 

Bývali časy, keď kúpiť si zahraničný výrobok bolo niečím výnimočným. Ľudia sa zháňali za dovozovou kozmetikou, či elektronikou a snažili sa kvalitnými výrobkami viac alebo menej úspešne odlíšiť od tých, ktorí si kupovali uniformované domáce výrobky. V našich riekach pretieklo čosi vody a zrazu si uvedomujeme, že sedemdesiat percent tovaru sa priváža zo zahraničia. V niektorých prípadoch táto skutočnosť u zákazníkov vzbudzuje dojem, že na Slovensku sa už nič nevyrába.

Zarážajúca je však skutočnosť, že dnes je situácia opačná a prevážna väčšina dovážaných výrobkov nízku kvalitu. Akoby náš trh bol odpadovou jamou pre tovar, ktorý nie je možné realizovať na vyspelých trhoch. Zákazníci ho aj napriek medializovaným škandálom kupujú za najnižšie ceny a prehliadajú fakt, že tieto produkty majú nízku úžitkovú hodnotu, alebo nevyhovujú z iných dôvodov. Potešujúce však je, že na Slovensku je predsa len dosť šikovných a odhodlaných ľudí, ktorí aj napriek globalizácii dokážu svojimi kvalitnými výrobkami konkurovať dovážanému tovaru.

celý článok o dnešnej pozícii domácich výrobcov nájdete tu…


Sú hodnoty rodinného podniku ešte in?

novy-cas-logo1-120x120Nový Čas začiatkom októbra uverejnil rozhovor s Marekom Rakošom o hodnotách rodinného podniku:

…Je posolstvo rodinného podniku pre zákazníka dostatočným argumentom?

Som o tom presvedčený. Neviem, čo môže byť vyššou garanciou kvality, než samotné meno konkrétneho človeka. V našom prípade ide o mená niekoľkých desiatok ľudí. Viac ako polovica zamestnancov v našom podniku sú príslušníci mojej rozvetvenej rodiny, alebo veľmi dobrí známi…Každý kto nás pozná vie, že sa neschovávame a určite ani nemusíme. Naše fotografie si zákazníci môžu vyhľadať na našej webovej stránke. Zodpovednosť v každom smere potvrdzujú výsledky našej práce, s čím súvisí každoročný nárast produkcie…

viac z článku o rodinnom podniku si môžete prečítať tu…


Aké sú skutočne kvalitné okná?

Plastové okná
Prečo plastové??? Túto otázku si často kladú stavebníci, ktorí stavajú alebo rekonštruujú rodinný dom alebo byt. Tu sú naše odpovede:

Celý článok…


Vchodové dvere

Plastové vchodové dvere

Dvere sú vstupnou bránou do vášho domu a neprehliadnuteľnou a výraznou časťou jeho vzhľadu, preto by ste mali starostlivo dbať na to aby boli v súlade s ostatnými prvkami, ako sú okná alebo fasáda. A aby správne reprezentovali váš štýl.

Celý článok…


clanok3

Kvalitné plastové okná vyrobené na Slovensku pre všetkých!

Ponúkame veľmi kvalitné slovenské produkty, poskytujeme odborné poradenstvo, komplexné služby a záručný a pozáručný servis na vysokej úrovni. Garanciou týchto ambícií je okrem nášho nasadenia aj spolupráca s veľkými renomovanými dodávateľskými spoločnosťami, ktoré používajú len homologizované a certifikované polotovary tej najvyššej kvality.

Celý článok »
[PDF, 170 kB]

Dom a byt 1-2/2011


clanok1

Výroba okien založená na detailoch

Zmysel pre detail, kvalitu, flexibilitu a precíznosť sú domény, ktoré si musí osvojiť každá moderná firma so snahou napredovať a nájsť si svoje stabilné miesto v priestore globálnej ekonomiky. Tieto snahy sú podmienené zakomponovaním inovačných trendov do výroby a jej prepracovaním do posledného detailu. 

Celý článok »
[PDF, 74,5 kB]

Dom a byt 1-2/2009


banner_akcia-termovizia_maly_web

Kvalitu Vám dokážeme!

Termovízia v hodnote 300 € teraz ZDARMA!

+

Kalkulátor úspor s okenným systémom „i3“

Spočítajte koľko ušetríte!

VIAC >>


kupon

MONTÁŽ NA PÁSKY „i3“

teraz za cenu štandardnej montáže!

 

Akcia bola ukončená 30.4.2011

 


sutazrakystav_maly Súťaž bola ukončená 30.10.2010. Šťastným výhercom blahoželáme!
Tešíme sa na Vašu účasť v niektorej z našich ďalších zaujímavých súťaží 🙂

Zopár fotografií zo žrebovania si môžete pozrieť v galérii:

dscn4000 dscn4030 dscn4037 dscn4038
lákavé ceny žrebovanie ďalší šťastný výherca… Je rozhodnuté:)
Blahoželáme