Výroba

Od marca 2011 sa naša firma nachádzav nových priestoroch na Čergovskj ulici v Raslaviciach. A nielen to! Od marca 2011 sme rozšírili našu ponuku: okrem plastových a hliníkových okien ponúkame ďalšie kvalitné produkty vyrobené na Slovensku!

Novinkami v sortimente sú GARÁŽOVÉ BRÁNY, ZIMNÉ ZÁHRADY a DREVOVÝROBA, ktorá zahŕňa zákazkovú výrobu masívnych interiérových dverí a schodíšť. Postupne sa o týchto produktoch dozviete na našej stránke viac, pripravujeme i zaujúmavú galériu výrobkov a množstvo užitočných informácií, ktoré sa Vám pri Vašom rozhodovaní zaiste zídu! Tešíme sa na Vás 🙂


Na videu si môžete pozrieť naše výrobné linky a spoznať pracovníkov nášho rodinného podniku.


HISTÓRIA
Firma je od svojich začiatkov postavená na rodinných základoch. V súčasnosti je v nej zamestnaných viac ako 40 zamestnancov, z toho takmer polovicu tvoria rodinní príslušníci a zvyšnú časť tvorí veľmi blízky okruh známych. Z toho vyplýva, že firma funguje na veľmi solídnom jednaní so zárukou rodinnej kvality. Práve kvôli týmto výhodám sa spoločnosť, pôsobiaca na trhu od roku 2002, úspešne vybudovala na prosperujúcu, stredne veľkú výrobno-obchodnú spoločnosť, ktorá je skutočne značkou najvyššej kvality.Od roku 2007 sme najväčšou firmou vyrábajúcou plastové okná a dvere v celom prešovskom a košickom regióne. Aby sme boli ku vám čo najbližšie, vytvorili sme na východnom slovensku obchodné zastúpenia v mestách: Košice, Prešov, Poprad, Bardejov, Humenné, Stará Ľubovňa a Giraltovce.V súčasnej dobe vyrábame plastové okná a dvere z profilových systémov REHAU Geneo, SALAMANDER a Spectus s kvalitným nemeckým okenným kovaním značky SIEGENIA-AUBI a dverovým kovaním KFV. Kvalitné komponenty sú zárukou dokonalých a funkčných produktov. Všetky naše výrobky spĺňajú prísne kritéria potvrdené vyhláseniami o zhode výrobcu. Pri skúškach v skúšobni TSÚS n.o. dosiahli najlepšie výsledky, aké bolo možné dosiahnuť. Pre udržanie vysokej úrovne kvality pravidelne absolvujeme skúšky vo výrobnom procese plnoautomatizovanej technológie.Základnou filozofiou nášho našej spoločnosti je individuálny prístup k jednotlivým klientom a ich požiadavkám. Ponúkame kvalitné slovenské produkty na najvyššej úrovni a poskytujeme odborné poradenstvo, služby a servis. Garanciou týchto ambícií je okrem nášho nasadenia i spolupráca s veľkými renomovanými spoločnosťami a dodávateľmi, používanie homologizovaných a certifikovaných polotovarov, využívanie nových technológií a postupov, profesionálny prístup a ľudskosť.

Pracovníci našej rodinnej výroby plastových okien

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vedúci výroby Peter Rakoš plánuje výrobný proces
a objednáva materiál.

Majster Marek Ratica koordinuje výrobu a zabezpečuje
prípravu materiálu do výroby.

Peter Bartko
na základe výrobnej dávky
obsluhuje CNC nárezové centrum.
Jaroslav Rakoš nareže
oceľové výstuže a kompletizuje ich s PVC profilmi.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Marián Fignar frézuje odvetrávacie kanáliky a otvory na kľučky.

Štefan Rákoš obsluhuje
4-hlavový zvárací automat
a CNC začisťovací automat.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Začisťovací CNC automat
opracúva zvárané rohy
a vŕta diery na pánty.
Ľubomír Vardzaľ. skontroluje opracovanie rámov, naskrutkuje
priečniky a v prípade potreby
nainštaluje tesnenie.
Vincent Kohút vťahuje tesnenie
do krídel a zabezpečuje aj ich okutie.
Matúš Jančuš má na starosti okutie okenných
a dverových krídel
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Za kompletizáciu rámu
s krídlom zodpovedá
Jozef Rakoš.
Na zasklievacej stolici František Bašista a Marián Uhrín vybavujú okenné komplety izolačnými sklami a zároveň vykonávajú výstupnú kontrolu.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Doplnky k oknám vyhotovuje Gabriela Rakošová.