Siete proti hmyzusiete_proti_hmyzu_uvod

Siete proti hmyzu sú nepochybne najlefektívnejším a tiež najlacnejším spôsobom ochrany proti hmyzu.
Použitie sietí vám zaručí nerušený spánok aj pri priamom vetraní a výrazne znižuje potrebu používania jedovatých insekticídov.
Siete sú vhodné do všetkých typov okien a dvier a  majú moderný elegantný design a dlhú životnosť.

 

 

 

siete_proti_hmyzu_2PRIMASET SNL – okenné siete proti hmyzu, s lemom

Okenná sieť s lemom PRIMASET SNL predstavuje účinnú ochranu intriéru proti hmyzu a je neoddelitelným doplnkom nie len obytných priestorov. Rám sieťových dverí je z valcovaného hlinikového, povrchovo upravovaného profilu vo viacerých farbách.

Sieťovina je zo sklolaminátového vlákna a vyznačuje sa pevnosťou a odolnosťou voči poveternostným podmienkam. Jednoduchá montáž a demontáž na okenný rám z interiéru z nej robí elegantný, pritom však vysoko funkčný doplnok okna.

Umiestnenie: exteriér
Materiál: hliník
Atypické tvary: áno
Úroveň tienienia: štandardné


siete_proti_hmyzu_4PRIMASET SNT – okenné siete proti hmyzu, s lemom

 

Okenná sieť s lemom PRIMASET SNT predstavuje účinnú ochranu interiéru proti hmyzu. Rám siete je vyrobený z extrudovaného hlinikového povrchovo upravovaného profilu vo viacerých farebných variáciách.  

Sieťovina je zo sklolaminátového vlákna, ktorá sa vyznačuje svojou pevnosťou a odolnosťou voči poveternostným podmienkam. Jednoduchá montáž a demontáž na okenný rám z interiéru robí z tejto siete elegantný, pritom však vysoko funkčný doplnok každého okna.

Umiestnenie: exteriér
Materiál: hliník
Atypické tvary: nie
Úroveň tienienia: štandardné


siete_proti_hmyzu_1dverePRIMASET SD3 – sieťové dvere

Sieťové dvere PRIMASET SD3 sú vyrobené z extrudovaného hliníkového povrchovo upravovaného profilu vo viacerých prevedeniach.

Použitá sieťovina je vyrobená zo sklolaminátového vlákna, vďaka čomu nepodlieha korózii a vyznačuje sa aj odolnosťou voči teplotným rozdielom. Sieťové dvere sa montujú na rám alebo do ostenia. Vyznačujú sa precíznym dielenským spracovaním, spoľahlivosťou kvalitných komponentov, elegantným dizajnom a jednoduchou montážou.


Umiestnenie:
exteriér
Materiál: hliník
Ovládanie: madlo
Atypické tvary: nie
Úroveň tienienia: štandardné