ZIMNÉ ZÁHRADY

Zimné záhrady dávajú budovám úplne nečakanú hodnotu. Presklený priestor vytvára oddychovú oázu, alebo pokojné miesto, kde nič nebude rušiť vaše momenty zamyslenia sa nad pracovnými výzvami, či chvíle vášho voľna.

PRIESTOR

Túžite po štýlovom kabinete, pracovni, salóne, detskej izbe, verande, presklení záhradného bazéna? Z našich systémov môže vzniknúť zaujímavý priestor vhodne umiestnený do individuálneho štýlu každého objektu podľa predstáv zákazníka. Dostanete tak jedinečnú možnosť, aby ste si atmosféru záhrady vychutnali vo vnútri svojho domu a potešili sa z vlastného kúska prírody bez pocitu chladu, vetra, či dažďa. Zväčšený priestor zároveň zvýši hodnotu objektu.

POHODLIE

Predstavujete si prácu a odpočinok v útulnej, čistej a jasnej izbe neohraničenej

múrmi? V dnešnom stresujúcom svete má svetlo a priestor pre psychickú pohodu cenu zlata. Komfort, aký dávajú zimné záhrady v sebe spája príjemné pocity relaxu s voľnosťou ducha kreatívnej práce.

PROSTREDIE

Môžeme mať doma stredomorské podnebie, či tropickú džungľu? Pravdaže! Systémy Ultraframe obsahujú mikroventiláciu, vďaka ktorej sa z profilov uvoľňuje nadmerne nahromadený teplý vzduch a zamedzuje neprimeranému nahrievaniu konštrukcie. Zároveň však chráni pred prílišnou stratou tepla. Takto je možné vo vnútri zimnej záhrady zachovať zodpovedajúcu teplotu aj vlhkosť. Na streche sa dodatočne dá namontovať manuálne alebo elektricky otvárateľné okno.

POHĽAD

Dom so zimnou záhradou, čo hneď padne do oka? Môžete taký mať! Záleží na tom, koľko veľa úsilia vynaložíte na zachovanie estetických vlastností stavby záhrady. Cieľom je maximálne ju po všetkých stránkach integrovať do existujúceho objektu. Záhrady môžu byť vyhotovené v ľubovoľnej farbe. Napríklad, použitie rámov s imitáciou dreva dá konštrukcii nezameniteľný prírodný charakter.

 

Vybrané typy zimných záhrad a striech

Ultraframe dodáva najširšiu škálu dostupných

štýlov a ponúka podmienky, ktoré zaručujú,

že vaša zimná záhrada, či presklená veranda

bude zohľadňovať všetky vaše individuálne

požiadavky.

 

Pretvárame váš domov vstupom svetla a pridávaním priestoru

Či sa jedná o zimnú záhradu, alebo presklenú verandu, strecha je základnou časťou konštrukcie, ktorá má odolať náporu snehu a vetra, má umožňovať jednoduchú údržbu a čistenie okien a samozrejme bezpečne vzdorovať počasiu počas celej životnosti.

Pri výrobe zimných záhrad používame komponenty renomovaného britského výrobcu Ultraframe. Všetky časti konštrukcie záhrady sú z prvotriednych materiálov a inštaláciu vykonávajú naši najlepší majstri.

Vyberte si vysokovýkonné sklo Conservaglass s glazúrou na regulovanie klímy, aby vám v zime bolo teplejšie a v lete ste mali príjemný chládok. Produkty Ultraframe sú tepelne najúčinnejšie na trhu, čo oceníte najmä v zime.

FOTOGALÉRIA:

Nechajte sa inšpirovať!