Inovácie vedú

Vyvíjame riešenia pre okná budúcnosti, ktoré môžu chrániť aj váš domov. Naše inovatívne technológie zaručujú tepelnú izoláciu, bezpečnosť a dizajn na najvyššej úrovni. Tým prinášame okná budúcnosti. 

Okno

a ešte oveľa viac

Teplo, útulnosť a bezpečnosť u vás doma zvýšia vašu kvalita bývania. Nové okná od spoločnosti Rakystav k tomu prispejú viac, ako si myslíte.

 + BEZPEČNOSŤ
+ TEPLO
+ DIZAJN

Bezpečnosť

Každých štrnásť minút dôjde na Slovensku k vlámaniu. Väčšinou preniknú páchatelia cez okno. Vlamači vám neukradnú len peniaze a cenné predmety, ale aj pocit bezpečia. Chráňte seba a svoj život pred nepozvanými votrelcami. Bezpečnostné komponenty spoločnosti Aluplast ponúkajú tú najlepšiu ochranu pred vlámaním podľa triedy ochrany RC2.

Teplo

Príjemné teplo a nízke náklady na energie. Dokonale izolované okná zadržiavajú teplo presne tam, kde vzniklo: vo vnútri domu!

Dizajn

Váš domov, váš štýl! Či už je to stredomorská vila, vidiecky dom alebo moderná architektúra, štýl okien dodá vášmu domu mimoriadny akcent.

Náš program výrobkov

Okenné systémy

Dverové systémy

Systémy vchodových dverí

Systémy posuvných dverí

Fenster
Fenster
Türen
Türen
Haustüren
Haustüren
Schiebetüren
Schiebetüren

Konfigurátor okien

Vytvorte si okná na mieru s naším prehľadným online konfigurátorom okien.

Najlepšie okno vo svojej triede

Energeto
Energeto

Energeto® 

Energeto® je okno bez kovových tepelných mostov. Systém vykazuje vo všetkých verziách a stavebných hĺbkach pozoruhodné hodnoty tepelnej izolácie, čím aktívne prispieva k znižovaniu CO2 a šetrí náklady na vykurovanie.

Oceľová výstuž je tepelnotechnickou slabinou konštrukcie systémov bežných okien. Pomocou technológií Bonding Inside® a Powerdur Inside® sa podarilo výrazne zlepšiť energetickú efektívnosť okien.

Referencie
Referencie
Oznámenie o ochrane údajov

Táto webová stránka používa súbory cookies a externé komponenty, ktoré možno použiť na zhromažďovanie údajov o vašom správaní.  Informácie o súkromí