Inovácie vedú.

Vyvíjame riešenia pre okná budúcnosti, ktoré presadí Váš dodávateľ okien.
Naše inovatívne technológie umožňujú tepelnú izoláciu, bezpečnosť a dizajn na najvyšššej úrovni.
Tým otvárame okná do budúcnosti. 

Okno

A ešte oveľa viac.

Teplo, útulnosť a bezpečnosť u Vás doma v skratke: kvalita bývania. K tomu prispejú Vaše nové okná od spoločnosti Rakystav viac, ako si myslíte!

 + BEZPEČNOSŤ
+ TEPLO
+ DIZAJN

Bezpečnosť

Každých štrnásť minút dôjde na Slovensku k vlámaniu. Väčšinou preniknú páchatelia cez okno. Vlamači Vám neukradnú len peniaze a cenné predmety, ale aj pocit bezpečia. Chráňte seba a svoj život pred nepozvanými votrelcami: bezpečnostné komponenty spoločnosti aluplast ponúkajú tú najlepšiu ochranu pred vlámaním podľa triedy ochrany RC2.

Teplo

Príjemné teplo, nízke náklady na energie. Dokonale izolované okná zadržiavajú teplo presne tam, kde vzniklo: vo vnútri domu!

Dizajn

Váš domov, Váš štýl! Či už je to stredomorská vila, vidiecky dom alebo moderná architectúra: oknami im môžete dať mimoriadny akcent.

Náš program výrobkov

Okenné systémy

Dverové systémy

Systémy vchodových dverí

Systémy posuvných dverí

Fenster
Fenster
Türen
Türen
Haustüren
Haustüren
Schiebetüren
Schiebetüren

Konfigurátor okien

Vytvorte si okná na mieru s naším prehľadným online konfigurátorom okien.

Najlepšie okno vo svojej triede.

Energeto
Energeto

Energeto® 

Energeto® je okno bez kovových tepelných mostov. Systém vykazuje vo všetkých verziách a stavebných hĺbkach pozoruhodné hodnoty tepelnej izolácie, čím aktívne priespieva k znižovaniu CO2 a šetrí náklady na vykurovanie.

Oceľová výstuž je tepelnotechnickou slabinou konštrukcie systémov bežných okien. Pomocou technológií Bonding Inside® a Powerdur Inside® sa podarilo výrazne zlepšiť energetickú efektívnosť.

Referencie
Referencie
Táto webová stránka používa súbory cookie. Používaním webových stránok vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Informácie o ochrane osobných údajov