Okná pre vyššiu kvalitu žívota

Svetlo je život! S oknami tvoríte obytné priestory.

Najväčšiu časť dňa trávi moderný človek v uzatvorených priestoroch. A preto náš organizmus potrebuje denné svetlo, aby si vytvorilo životne dôležitý vitamín D. Úzke profily a veľkoplošné okná od spoločnosti Rakystav umožňujú prenikaniu väčšieho množstva svetla, dodatočné teplo získané zo slnka, vyššiu kvalitu života ... a tak výrazne prispievajú k Vášmu zdraviu!

Oblasti použitia

Plníte si svoj sen o vlastnom rodinnom dome? Alebo plánujete len rekonštrukciu svojich štyroch stien? Spločnosť Rakystav má ten správny systém pre všetky oblasti použitia. Opýtajte sa osobne v niektorom z našich predajných štúdii.

V oblasti renovácie môžete pri starých budovách často použiť už len menšiu stavebnú hĺbku okien. Ak však nechcete pri energetickej efektívnosti žiadne kompromisy, potom ste u nás správne: Energeto® Premium disponuje certifikátom pre pasívne domy podľa ift. Tento systém sa so svojou stavebnou hĺbkou 70 mm najlepšie hodí na zhodnotenie starej budovy čo sa týka optického vzhľadu aj šetrenia energie.

Pri výstavbe svojho vlastného rodinného domu stojíte pred množstvom rozhodnutí. V každom prípade sa ale oplatí zamyslieť sa nad výberom okien! V širokých stavebných hĺbkach 85mm vám ponúkame systém Energeto Exclusive, ktorý patrí vo svojej triede medzi špičku a ako jediný PVC systém získal certifikát pre pasívne domy podľa Dr. Feista. Potešte sa veľkým výberom dizajnov, nízkymi nákladmi na energie, dlhým komfortom pri používaní a vynikajúcou ochranou pred vlámaním!

Malá plocha okna

Väčšia plocha okna

veľmi veľká plocha okna

Zvýšte svoju kvalitu bývania

kind
kind

Bezpečnosť

Účinnejšia ochrana proti vlámaniu stojí a padá na oknách! Bezpečnostné kovanie GS4 v kombinacii s Energetom vašu rodinu dokonale ochránia. Chráňte seba a svoj život s oknami od spoločnosti Rakystav.

kind
kind

Estetika

Okná také individuálne, ako Vy sami: Váš domov. Štíhle línie a väčšie presklené plochy - sen všetkých architektov. A pre vás viac šťastných chvíľ prežiarenych slnkom za oknami Rakystav. 

man
man

Úspornosť

Šetrite energiu a zároveň životne prostredie.  Revolučná technológia vypeňovania komôr prináša výnimočne hodnoty tepelnej izolácie čo vám zaručí udržať teplo tam, kde ho najviac potrebujete - doma.

kind
kind

Stabilita

Vďaka vyššej stabilite sa dajú okná Rakystav otvoriť a zatvoriť s mimoriadnou ľahkosťou. A to aj po rokoch. Špeciálny plast, sklené vlákna a lepidlo. Tri vzácne komponenty, ktoré sme spojili a vytvorili pre vás výnimočne stabilné okno Rakystav.

Ochrana životného prostredia začína  pri Vašich oknách

Ochrana klímy nemá alternatívu! A my sme hrdí na to, že k tomu prispievame svojimi oknami, ktoré šetria energiu! Pretože ten, kto chce znížiť energetickú potrebu brudovy, musí začať pri oknách.

V moderných stavbách okná môžu tvoriť 25 až 80% plochy obvodového plášťa a preto je veľmi dôležité dbať na ich kvalitu.

O to dôležitejšia je voľba správneho systému pre individuálne nároky Vášho zákazníka. Spoločnosť Rakystav ponúka početné plastové okenné systémy, ktoré sú navzájom všetky kompatibilné a zodpovedajú požiadavkám rôznych regiónov a trhov.

konvenčné krídlové a rámové konštrukcie
konvenčné krídlové a rámové konštrukcie
takmer žiadne tepelné straty po rekonštrukcii so spoločnosoťu Rakystav
takmer žiadne tepelné straty po rekonštrukcii so spoločnosoťu Rakystav

Naše produktové portfólio pre okná Energeto®

Táto webová stránka používa súbory cookie. Používaním webových stránok vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Informácie o ochrane osobných údajov