Tieniaca technika

Tieniaca technika

K novým oknám vám dodáme kvalitné príslušenstvo podľa vášho výberu: žalúzie sú jednou z možností protislnečného zatienenia okna. Plynulá regulácia svetla cez žalúzie esteticky dotvorí váš interiér. Interiérové rolety chránia súkromie pred zvedavými pohľadmi, vytvárajú príjemný tieň a sú veľmi vkusným a efektívnym tieniacim prvkom. Siete proti hmyzu vám zaručia nerušený spánok aj pri priamom vetraní a výrazne znižujú potrebu používania jedovatých insekticídov.

Garážové brány
Garážové brány

Rolety

Interiérové rolety chránia vaše súkromie pred zvedavými pohľadmi, vytvárajú príjemný tieň a stanú sa príjemným estetickým doplnkom každého interiéru. Textilné rolety sú velmi vkusným a efektívnym tieniacim prvkom, rovnako ako i reprezentáciou vášho životného štýlu.  S pestrou ponukou látok a vzorov, širokou škálou farebných odtieňov a druhov textilné rolety vkusne a elegantne dopĺňajú váš interiér. Základnou funkciou drevených roliet je zatemnenie miestnosti a jej ochrana pred slnečnými lúčmi.  Drevenné rolety sú vhodné najmä do miestností, ktoré sú určené na relaxáciu a oddych, pretože drevenný materiál evokuje pocit pohodlia a súhry s prírodou. Drevené rolety môžeme umiestniť do vrchnej časti okenného otvoru, alebo aj nad okennú časť.

Rolety
Rolety
Siete
Siete

Siete

Siete proti hmyzu sú nepochybne najlefektívnejším a tiež najlacnejším spôsobom ochrany proti hmyzu. Použitie sietí vám zaručí nerušený spánok aj pri priamom vetraní a výrazne znižuje potrebu používania jedovatých insekticídov. Siete sú vhodné do všetkých typov okien a dvier. Majú moderný elegantný design a dlhú životnosť.

Žalúzie

HORIZONTÁLNE ŽALÚZIE
Jednoduché ovládanie lamiel je riešené pomocou bočného alebo čelného bovdenu a ich vyťahovanie pomocou šnúrky. Sú kombináciou dlhej životnosti, kvality, ľahkej obsluhy a údržby za priatelnú cenu. Horizontálne žalúzie sa dajú použiť do každého interiéru, na všetky druhy okien i na oblúkové, poloblúkové a šikmé.

VERTIKÁLNE ŽALÚZIE
Vertikálne žalúzie spĺňajú nielen funkciu zatienenie interiéru ale i vytvárajú pohodlnú a elegantnú atmosféru. Sú modernou a účelnou dominantu bytových a kancelárskych priestorov a zároveň nahrádzajú tradičné bytové prvky, ako sú závesy a záclony. Výber zo širokej ponuky v rôznych farebných odtieňov umožňuje nielen splnenie základnej funkcie týchto žalúzií, ale ponúka i dekoratívne stvárnenie interiéru v kanceláriách i v domácnostiach.

Žalúzie
Žalúzie
Táto webová stránka používa súbory cookie. Používaním webových stránok vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Informácie o ochrane osobných údajov